Profil společnosti

Jsme firmou s již téměř 100letou tradicí, která se zabývá zpracováním dřeva. V posledním desetiletí se věnujeme zaměstnávání osob se zdravotním postižením a implementaci principů sociálního podnikání.

Naší prioritou je tak, kromě ziskovosti, i udržení zaměstnanosti lidí, kterým život komplikují zdravotní problémy. V malé obci v Pardubickém kraji v regionu Hlinsko vytváříme přes 50 pracovních míst s 90% účastí osob se zdravotním postižením. Díky těmto číslům jsme přímým poskytovatelem náhradního plnění dle zákona o zaměstnanosti 435/2004 Sb. § 81.

Naším cílem je vracet část zisků zpět do místní komunity. Firma DVOT se vždy snaží přicházet na trh s něčím novým a překvapujícím. Dokážeme flexibilně reagovat na individuální poptávky. Jsme držiteli ochranné známky „Práce postižených“ a certifikátu „Česká kvalita“.

Sociální způsob podnikání se promítá také do ekologické politiky společnosti. Náš materiál dřevo je surovina, kterou 100% využíváme a pomocí optimálních cen produkovaných paliv ovlivňujeme také přístup k životnímu prostředí spoluobčanů v našem regionu.

DVOT TEAM